| Anonim6666644 a întrebat:

Daca castig la pacanele trebuie sa ii arat buletinul pentru a primi bani? daca am 16 ani imi va da bani? ma lasa sa joc pentru ca par mai batran.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca respectivul de acolo respecta legea.

| danutzu96 a răspuns:

Depinde de Carciuma/bodega/cazino. La mine in sat de exemplu nu iti cere nimic, poate sa joace si ala de 10 ani... Dar sunt unii care le burdusesc cu banii, baga tot salariul acolo.

| Caddy14 a răspuns:

1)"Pacanelele sun interzise persoanelor sub 18 ani.
2)Da trebuie sa arati buletinul ca sa scoti o suma castigata(depinde de agentie)
3)Sanse mici sa iti dea banii fara vreun adult(persoana majora) daca iti verifica buletinul
4)Pt Winstons.Se poate castiga la aparate fara sa iesi in pierdere dar extrem de rar.

| Winstons a răspuns:

Nu trebuie sa arati nimic! Dar parerea mea este ca nu ar trebui sa joci si ca nu ar trebui sa ai acces la pacanele! Inca ceva! Niciodata nu o sa castigi! Tot timpul iesi in pierdere!