| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. Este legal să înveți lista de culori la păcănele și să câștigi? La Book Of Ra Deluxe fundă

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Atata timp cat totul vine din capul tau nu are cum sa te traga nimeni la raspundere

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Dar e legal ce fac cei din parlament ca ne mint de 30 de ani si ne fura resursele din tara? Ca le vand si ca noua ne da la mumu,ca legile sunt pentru fraieri nu pentru ei,ca te chinui sa castigi un salariu mizerabil si te-au facut sclavul lor pe viata prin datorii la banci, ca au distrus sistemul de invatamant si de sanatate, ca au dar frau liber compatriotilor nostri tigani, asta nu mai este ilegal? Frate, fa cum crezi, statul iti baga mana in buzunar si nu stii de ce nu iti ajung banii de o paine.