| RaVuL a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai imi miroase picioarele seara asa de urat cand ma descalt?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai seara, nu mai tine tenesii/adidasii sau ce ai tu, in casa. Iii tii afara, sa se aieriseasca. Si nu mai purta sosete supra elastice. Eu port de cand eram mic, si ti se va face infectie, si va ramana urma la picior ca si la minehappy Eu iti zic doar din propria experienta nu din ce am vazut la altii. Sfatul meu pentru tine ar fi asa: Te duci mai intai la niste magazine, cumperi multe sosete din bumbac, dar bumbac sa fie, dupa te duci acasa si arunci toate porcariile alea supraelastice. Eu nu am facut asa laughing mi-a facut tata laughing
Ai grija, sa te duci cat mai repede sa faci chestia asta, pentru ca se poate infecta piciorul in orice moment. De obicei la degete se infecteaza, foarte aproape de unghie. Eu am la 1 deget, si aproape s-a facut si la altul din cauza asta. Ai grija ca o sa ajungi sa stai in pat sau pe scaun, si sa nu mai poti sa porti sosete. Eu am avut noroc cu mamaie care a stiut o gramada de leacuri babesti si mi-a trecut happy sall si succes tongue funda?:X

6 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Spalate.

| roxana25 a răspuns:

Sa te speli. Hihi!

| alecssa_5336 a răspuns:

Spalate. rolling on the floor

| ValerieCantDance a răspuns:

Spala-te si tu mai des si atunci cand te incalti, pune pudra de talc in incaltaminte.

| davidorosan a răspuns:

Mie imi plac la nebunie picioarele urat mirositoare.Il rog pe tata cand transpira foarte, foarte tare sa imi dea picioarele i le miros, le ling si ii fac masaj.Yummyyy!