| SmileFreedom a întrebat:

Ce sa ii fac mamei de Craciun? Un cadou facut de mine...nu foarte greu. O felicitare o sa-i fac oricum dar mai vreau si alte sfaturi.Mersi.Funda!

3 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

O bratara/lant din margele

| ραтяίcία a răspuns:

Ii poti face o cutie draguta pentru bijuteriwinkingnu ai nevoie decat de o cutie pe care o imbraci cu hartie colorata si daca vrei sa mai pui si altceva(margelutze, sclipici etc). Bafta! Cred ca mama ta o sa aprecieze ca te-ai straduitbig grin

| Snowball a răspuns:

Poti sa-i face o bratara, un medalion ( inauntru poate sa fie o poza cu tine ), un album de fotografii in care tu vei pune poze cu familia., un lant facut din scoici, margele.big grin