| Cristinutza234 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca aveti idee ce as putea sa-i ofer mamei de Craciun (cadou), dar sa fie ceva pana asa..de suflet,dar si ieftin... Daca aveti idee ma puteti ajuta? Pana acum i-am luat punga de cadou si felicitare tongue! VA ROOOOG! Vreau IDEEEEI! La cel mai bun,, cadou" dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Eleonore a răspuns:

Am eu o idee.da-i ceva ce nu poate sa-si cumpere si singura, ceva din suflet, ce va emotiona. Cum Craciunul este de fapt Nasterea Mantuitorului, fa-i o cana personalizata pe care scrii ce sentimente ti-a nascut tie in suflet ajutorul ei in diferite intamplari avute pe intreg anul. Cand i-o dai ii explici de ex mai stii cand m-ai sfatuit atunci in legatura cu. uite nu am uitat si atunci am simtit asta.(scrii pe cana emotia) si asa mai departe, pentru tot ce vrei tu sa-i multumesti. Asta sigur o va surprinde si emotiona. Pentru ca mamele cel mai mult in viata vor sa fie de ajutor. Nimic nu echivaleaza cu astahappy Succes!

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

O Craciunitabig grin (planta)

| Victorita15 a răspuns:

Iti recomand sa-i iei ceva de ce stii ca are nevoie. Poti sa-i cumperi o bijuteire sau un fular, o pereche de manusi sau spre exemplu un ruj (sau ceva de genul cosmetica). Mai poti sa-i iei un set de genul sampon+gel de dus etc... Dupa parerea mea, unul dintre acestea v afi un cadou super si poti sa gasesti si nu foarte scump daca cauti in locurile in care trebuie. Asa ca, succes! Sper ca te-am ajutat!happy

| iuli29 a răspuns:

O bratara, un ceas, un lantisor, ceva care sa tina in timp