| Chocolattex3 a întrebat:

Ce sa imi iau in excursie? E maine la 7 dimineata la Cheia. Stiti cu ce sa ma imbrac? Multumesc. Funda love struck:*

Răspuns Câştigător
| Cattallinna a răspuns:

Pai aparatul de fotografiat,telefonul, sandwishuri, 2 sticle cu apa,carti de jos sau o carte de citit sau orice altceva cu care iti poti ocupa timul in autocar,un hanorac in caz ca va fi mai rece,dulciuri de sigur, guma de mestecat, si orice mai doresti tu

2 răspunsuri:
| denydeny a răspuns:

De exemplu daca e cald ia-ti o rochita sau o fustita si un maieu iar dacai frig o pereche de blugi si o bluza funda

| Cattallinna a răspuns:

Eu zic cu ceva cat mai comod sa te imbraci. Daca nu optezi pentru un trening atunci incearca niste blugi cu tenesi si cu un hanorac happy