| AliceIDK a întrebat:

1. Maine merge in excursie straight face. Cu ce sa ma imbrac?
2. O fata nu vine maine in excursie. Nu am partenera de autobuz. Sa stau ca partenera ei sau risc?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Salut! Nu ai specificat locatia excursiei. Daca mergi la munte imbracate cat mai sport,lejer dar in acelasi timp mai grosut,pentru ca e cam racoare. Daca vizitezi mai multe muzee, teatre, ceainarii imbracate mai elegant.Si oricine e binevenit ca partener de autobuz, ce ai putea risca? Risti sa-ti faci prieteni noi.Mergi in excursie, nu merita sa ti-o strici plictisindu-te de una singura intr-un coltisor.

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

1. Depinde unde se face excursia. Dka e la munte: Cu haine mai groase. Dka e la un loc mai calduros [desi nu prea are unde laughing] cu ceva mai subtire.

a2-a intrebare nu o inteleg thinking Dka fata aia nu vine, cum sa.i fi partenerahee hee?

| AliceIDK explică:

Partenera fetei care lipseste, adica Maria. Selma lipsest!

| lorylorena_8942 a răspuns:

Imbraca-te cat mai lejer. in ce te simti tu mai bine happy
Si daca partenera fetei vrea sa stea cu tine. nu cred ca ai nimic de pierdut!happy