| FetitzaCuOchiAlbastrii a întrebat:

Maine merg intr-o excursie frumoasa...Cum sa ma imbrac, sa ma machez?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Imbracate lejer.ia-ti o pereche de blugi conici..niste ghete daca ai pana la gleznahappy de macheat... ceva de zii...cu un negru doar putin sau e preferat doar cu creionul si putin cu rimelul si atat>winking Fundita?

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Machiez*
Sper ca te-am ajutat.

| FashionDream a răspuns:

Specifica te rog! Ce fel de excursie? La munte, padure, campie.....sau intr-un oras?

| MerVeilleuX a răspuns:

Machiază-te sibtil şi îmbracă-te mai sport puţin, adică blugi şi o bluză, depinde în ce excursie mergi.

| Iru08 a răspuns:

Eu recomand niste blugi, de orice culoare, si o bluza neagra sau alba, simpla, cu un hanorac peste. Machiajul nu unul strident, eventual putin tus la ochi, putin rimel, si putin fond de ten.
Distractie placuta:*