| Ancutzica99 a întrebat:

Salut:*Maine ma duc la felix in excursie dar doar o zi stau..Cu ce sa ma imbrac?happy

11 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Maine s-ar putea sa fie cald deci ia-ti un tricou sau maieu ce iti place, cu o pereche de blugi scurti sau trei sferturi, cu balerini, adidasi, sau sandale si cu ce accesori preferi si poate o jacheta subtire pentru orice eventualitate.

| ColorBubbles a răspuns:

Daca e cald i-ati o rochita draguta nici prea lunga nici prea scurta... daca nu ...niste pantaloni scurti si un tricou colorat! big grin

| Ionela_6633 a răspuns:

Daca este cald, si cu siguranta va fi, iti recomand niste pantaloni scurti, dar nu prea scurti si nici prea lungi. pe la nivelul genunchiului. dar nu blug si un material "trending" si un tricou largut, in care te simti tu cel mai bine! Distractie placuta in excursie! L*

Răspuns utilizator avertizat
| Denisee1 a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de pantaloni scurti ori unii lungi si largi de panza cu o bluza larguta din material usor.

| ByAnCa_5842 a răspuns:

Iti recoman daca este cald afara poti sa te imbraci cu o rochita de mai multe culori ar merge si de o culoare daca este mai rece cu o pereche de colanti si cu un tricou fara maneca ori daca e cald o ereche de pantaloni scurti din blug.[dar important e sa te imbraci in ce te simti tu bine]. Distractie placuta in excursie.