| iStarry a întrebat:

Ce se intampla? la poza de profil de la TPU nu-mi apare poza dar cand dau pe editeaza profil poza este... ce trebuie sa fac straight face

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

La toata lumea se intampla asta. Iti va aparea peste cateva zile. Oricum la intrebari ti se vede poza este cu o fata blonda dintr-un serial animat. Tot ce trebuie e sa ai rabdare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti.Site-ul acesta nu merge foarte rapid.
O sa iti apara in scurt timp.

| Crisis a răspuns:

Cand iti schimbi poza de profil dureaza cam o zi sa fie pusa. [cel putin, asa se intampla la mine]. Si eu acum daca dau la editare profil imi arata ca am poza, dar de fapt nu am happy.

| partygirlcool a răspuns:

Poza o sa apara mai tarziu de exemplu eu o vad pe a ta dar tu nu.