| AmoreSpeciale a întrebat:

Hei cum imi pun poza la profil? am cautat la editeaza profil dar nu scrie nicaieri"adauga poza"sau "incarca poza". spuneti-mi unde trebuie sa intru.happy:*

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
La ''Editare profil''intri si vezi mai jos ''choose file''(selectare imagine profil).In caz ca nu vezi,uita-te bine ca e jos aproape de ''Salveaza profilul''. Dupa ce ai dat pe ''choose file'',iti alegi poza din calculator si click pe OK, apoi pe ''Salveaza profilul''.E simplu! Succes!
PS:Asteapta ca poza nu apare repede, apare in cateva ore\zile! happy
Bye!

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

În stânga (scrie cu portocaliu) ai „Vizualizare profil", „Editare date de logare", „Editare profil", „Mesaje", „Întrebările mele", „Răspunsurile mele", „Întrebări favorite", „Prieteni", „Notificări" şi „Logout".
Tu dai la „Editare profil" şi acolo vezi „Nume public", „Prenume", „Nume", „Email", „Localitate", „Zi de naştere", „URL blog", „Sex" şi „Selectează imagine de profil", iar jos de „Selectează imagine de profil" vezi „Alegeţi fişierul" şi dai acolo, îţi alegi o poză din calculator şi dai la „Salvează profilul".
Dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imediat după ce ai pus-o, dar nu-i nimic în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea.

| ostea a răspuns:

Editare profil - Selectează imagine profil ( choose ) pe urmă Salvează profil.