| sillvana a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poza la profil? mie imi apare doar la editeaza profil.pls raspundeti-mi repede,

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna

Dai la "Editare profil" iar apoi jos in partea dreapta unde iti apare "Selecteaza imagine profil" dai browse si incarci o poza de pe calculatorul tau.

Poza nu iti va fi imediat adaugata la profil ci dupa cateva ore maxim o zi o pot vedea si ceilalti.

Succces si numai bine!

3 răspunsuri:
| Musiclife15 a răspuns:

Buna! Pai te duci la Editare profil. Acolo jos vei gasi scris "Selecteaza imagine profil " Apesi butonul browse, alegi fotografia si dai pe "Salveaza Profil" Sper ca am fost de ajutor Te-am pupat!

| 4myselfmi a răspuns:

In stanga ai o bara si scrie asa
Vizualizare profil
eidate date logare
si asa mai departe... te duci pana o sa vezi EDITARE PROFIL SI APOI TE DESCURCI CA E FOARTE USOR.
bara asta de care ti-am vorbit e exact sub Pune intrebarea ta aici
fundita?::d:d

| taia_9295 a răspuns:

Asa arata di la mine peste cateva ore sau cateva zile o sati arate.nu te ingrijora!