| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii ati propune de combatere a drogurilor? Ce parere aveti despre droguri?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Drogurile sant niste prafuri toxice care au un rol inutil in viata omeneasca, bani pierduri precum banii care se pierd pe alcool si tigari. Combaterea acestora nu se poate face cu multa strictete din cauza ca sunt controale vamale si uneori razii de mascati care le descopera.

| Zenit313 a răspuns:

Educatia

| usuk a răspuns:

1-educarea mai corecta a tinerilor
2-cata lipsa de personalitate ar trebui sa ai ca sa consumi droguri? chiar nu-i inteleg pe cei care o fac.

| Crisstttina a răspuns:

Sa se legalizeze Marijuana!

| SoranaCs a răspuns:

Parerea mea despre dorguri este una negativa. solutii de combatere a drogurilor ar fi interzicere.desi legea stie ca roduc rau nu le oprst din fabricare.Sa nu se mai fabrice materiale pentru el, sa nu se ma cresca plante, sa nu se mai fabrice masinari cu care sa fie mai usor impachetate.