| simo_8168 a întrebat:

Ce status aveti acum la mess si hi5?

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Pe mess: sad...
Pe hi5: Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai hi5 nu am. La mess am : Sunt FRUMOASA! love struck.laughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

"Away"

laughing) ca iintotdeauna whistling

| No a răspuns:

La mess : in love ( no comment ) laughing
la hi5 : Prietenia este comedia happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

La mess-"We're more popular than Jesus now; I don't know which will go first, rock 'n' roll or Christianity." iar hi5-ul mi l-am dezactivat.

| tranquilaaa a răspuns:

La mess am as putea zice usor :s-a intamplat; a fost o jaca de copil novinovat dar simt ca treaba nu s-a terminat; plec din viata ta cand drumul meu s-a incheiat dar cu prescurtari si cu o litera mare si cu una mica si la hi5 nu am

| mgtow a răspuns:

Astept sa vina pachetul acasa. (am facut comanda de 2 perechi de manusi una din piele si 2º de lana taiate la deget amandoua). Imi plac mult cele de piele vara cand conduc si cele de iarna cand ies afara sau conduc.

| Emena a răspuns:

De ce am primit stupid? raised eyebrows pur si simplu ala era statusul meu straight face

| Bya_6882 a răspuns:

La mess-[Si zic "Capu sus, trebuie sa fii tare
Sa reusesti sa te pui pe picioare"love struck]
hi5[""""?"De obicei, ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""]
laughing

| BiancaW a răspuns:

Mess:I hope karma slaps you in the face before I do.
Hi5 nu am.big grin

| simo_8168 explică:

Emanuela.nu eu ti-am dat stupid