| Cristiana1906 a întrebat:

Heeelllo puppy dog eyes. Ce status aveti acum pe mess? laughing

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu sunt intrată pe messenger.

| ioanamaria56 a răspuns:

''Sunt recunoscatoare celor care nu au vrut sa ma ajute, am reusit sa o fac singura.''

| Izomer a răspuns:

Am o melodie.

| AliveOne a răspuns:

Daca citesti asta vei muri imediat ce ajungi la.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ce plictisealaaaaaaaaaaaaaa straight face

| Booklover a răspuns:

"Da,poate ca am 100 de fete, una pentru prieteni si restul pentru zdrente!"

| Deyutzikaa a răspuns:

Eu am asta momentan:
Geloasa...Eu? Nuuuuu! Pur si simplu am grija de ce-i al MEU! De ceea ce ar trebui sa fie al MEU! De ceea ce va fi al MEU! De ceea ce eu vreau sa fie al MEU! deci...NU ATINGI, NU PRIVESTI, NU PE APROPII! Iti spun doar asa, pentru siguranta ta!