| Butsilee a întrebat:

Ce telefon aveti? Sunteti multumit de el?

26 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Da, sunt multumit de el. Are tot ce imi trebuie so oricum, il volosesc pentru vorbit, mai rar pentru altcineva.

Psihoyounger

| daniDeeDee a răspuns:

Am 2 Nokia: 7210 Supernova si 1650.

| daniDeeDee a răspuns:

Ahh...sunt multumit, mai ales ca Supernova asta e foarte rezistent la socuri laughing tongue

| Leea1234 a răspuns:

Nokia 5800 XpressMusic-deocamdata sunt multumita, il am de putin timp, si inca nu am terminat de examinat!

| Chocolate a răspuns:

Am 2 telefoane. Nokia 3120 classic negru si un Vodafone 533 CatWalk rosu, nu sunt prea multumita de ele.

| bluesky a răspuns:

Sagem my501c sunt nemultumita de el! Nu pot filma numa 30 secunde, poze sunt cam slabe, muzica mai nimic, USB nu pot folosi, se aude incet, cad de memorie nu pot pune...etc nu imi place, doar look-ul la el! big grin

| loundy a răspuns:

Lg cookie. Sunt multumita de el, chiar foarte multumitabig grin

| LaMisto a răspuns:

Am un vodafone 533 adica l am luat pentru design mai multlaughing) si un nokia 6500 slide ...telefon mai bun ca asta nu existabig grin...

| DeeAnna. a răspuns:

Am un samsug c3050.
Sunt foarte indecisa.

| DeeAnna. a răspuns:

Sunt foarte multumia.Scuze vorbeam la telefon si am scris din greseala...laughinglaughing
Sorry.

| Kqzu97 a răspuns:

Lg ku990.Si il adorlove struck

| ralucaralu a răspuns:

Eu am nokia 5000.sunt multumita de el dar nu imi place ca nu are card e memorie...in rest e ok:d

| theodoraafi a răspuns:

Am un nokia music express...
la inceput am fost incantata... dar cu timul mi-am dat seama ca este foarte silentios

| Andra_5221 a răspuns:

Nokia 6234 pentru ca e cel mai bun prieten al meu si ma scoate mereu din impastongue

| iiulia52 a răspuns:

Am un Samsung S5320.
Si da, e super ok

| Notme a răspuns:

Eu am un nokia e65.nu dau prea multa importanta telefonului. Deci da, sunt multumita de el dar as dori sa aiba radio.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Am un Samsung c3050 big grin...eu una sunt multumita de el love struck

| Skadred a răspuns:

Yo am un Nokia E50. Nu imi place ca se aude cam incet in rest okwinking

| Dianna_8523 a răspuns:

Ei bine eu am un Samsung Star cu touch screen din vara. Pana acum sunt foarte multumita de el. dar are o prob.ca orice altceva! Se descarca preeeeea repeddesad tine 2 zile straight face 1 jumate chiar. dar oricum e f bun

| Popescu Olivia a răspuns:

Nokia 2330, da e bun, la urma urmei, pentru sunat si trimis sms uri e bun orice telefon, pentru multimedia, poze si alte facititati s-au inventat alte dispozitive tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Motorola K1, telefon cumparat anul trecut. Imi ofera toate facilitatile de care am nevoie si sunt foarte multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia...nu e prea performant dar, e foarte bunhappy
Telefonul de obicei il folosesc pentru vorbit, nu pentru ascultat muzica, facut poze sau, alte treburi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 7610 supernova.sunt extrem de multumita de el:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson K850i. În aprilie (2010) face 2 ani. Ținând cont că l-am ținut atâta timp, înseamnă că-s mulțumit de el. Oricum, la împlinirea frumușelei vârse de 2 ani, o să-i fac o surpriză, o să capete un frățior iar el o să plece spre adopție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong post.

| nobody_4178 a răspuns:

Nokia n97 tongue