| nimeni_2035 a întrebat:

Ce telefon aveti? sunteti multumit/a de el?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Nokia 1680 sunt multumit de el happy

38 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un Nokia luat gratis la abonament. Sunt foarte multumita de el: e mic, usor, se aude foarte bine, are sonerii dragute si ma tine bateria 6-7 zile desi vorbesc destul de mult.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sony Ericsson k550i.Sunt multumit. Face poze, are mp3, bluetoth, infrarosu etc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nokia 5100 si sunt multumita de el.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nokia 1112 si Nokia 1200
Foarte multumit de amandoua. Am avut N96 care e un jaf si un N82 si N95, pe care le-am vandut ca sa imi iau laptop.

| viatadecacatt a răspuns:

LG gd510
Sunt foarte multumita de ellove struck
Poate si pentru ca il am de 1 saptamana...

| Bishop a răspuns:

Nokia 5310 XpressMusic si da, sunt tongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nokia 2630 si cand vorbesc cu cineva se aude prea incetul si trebuie sa dau pe difuzor ca sa aud mai bine angry

| inna a răspuns:

Mi-am stricat nokia al meu astazicrying 5300 :d

Mi-am luat Samsung. U600 laughing

| Annitu a răspuns:

Nokia5000..nu..il vandhee hee

| antonius74 a răspuns:

Samsung J150 si pot afirma ca sunt destul de fericit cu el happy

| hândel a răspuns:

Eu am un Nokia N 95 pe care mi l-a trantit ieri nepoata'mea de asfalt si mi-a dereglat camera, acum vede-n ceata. 4 telefoane mi-a stricat in 7 luni. Oricum, chiar si cu camera defecta sunt multumit de el.

| Diva a răspuns:

Samsung U600 e cam "firav" dar e ok pentru mine

| Victoria a răspuns:

Nokia 6085. Il am de 2 ani, dar m-am atasat de el si deocamdata il pastrez laughing Desi de o saptamana e in reparatie, pentru a doua oara are probleme cu softul...

| DarQueen a răspuns:

Nokia 5220 Xpress Music. da, sunt multumit de el...:-P Dar uh?

| Pepper9 a răspuns:

Sony Ericsson S500i.Sunt foarte multumita de el:Xchiar merita banii pe care i-am dat...Calitatea imaginii, sunetului, tot! Mai bine iti iei telefonul asta decat un telefon performant care costa mult si iti da in cap pentru el, de fapt atunci ai mai multe sanse sa iti fie furat decat asta, dar nicicum nu mai esti in siguranta cu un telefon, portofel la vedere.

| Cryssy a răspuns:

Samsung E250... Nu sunt foarte multumita mai ales ca e cam "praf" acum...laughing. as vrea sa imi iau altul, dar sa vad...

| Orannginna a răspuns:

Nokia 6300. L'am iubit, il iubesc, il voi iubiwinking

| andrei123 a răspuns:

N 73 si n 82. si da sunt multumit de aceste telefoane

| mcrenma a răspuns:

Am un samsung E250 si un nokia 3120 classic. Da sunt multumita. mai bine si astea decat nimic straight face

| cheloo74 a răspuns:

Nokia 5310 Xpress Music. Sunt foarte multumit de el. Tine mult bateria. In un an jumate nu am avut nici o problema cu el.

| AdeLina a răspuns:

Sony Ericsson 910i
Destul de foarte multumitatongue
tu?

| Viuvi a răspuns:

Motorola V360 si e chiar super!
Este el un mode mai vechi insa e foarte rezistent!
Se aude totul perfect, sunt multumita si de camera care chiar daca e VGA scoate niste poze superr :X!

| Elena97M a răspuns:

Samsung j150 sh` nu cred ca gasesc altu` mai bun ca el. happy

| deejayra a răspuns:

Nokia 5800 Xpress music...sunt foarte multumit de el... e special pentru mine care nu prea las castile din urechi

| Aurelia a răspuns:

Siemens, nu sunt multumitasad

| Dianna a răspuns:

Nokia N73. da, sunt multumitatongue

| dean a răspuns:

Nokia N73, 2680 si da sunt multumit!

| addflo a răspuns:

Nokia E51. Da, sunt foarte multumit.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Nokia 6234...este ok...