| KimY a întrebat:

Ce telefon aveti, sunteti multumit/a de el?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sony Ericsson K550i.Sunt multumit.

| Elena1234456 a răspuns:

Nokia 6555 - se poate si mai bine happy.

| Dorinel a răspuns:

Nokia N95 8GB - cam maricel sad
Sony Ericsson K750i - dragut dar fara prea multa performanta

| Mary Marry a răspuns:

Pai am un samsung si sunt multumita de el dar m-am cam plictisit si la vara in iulie vand apare imi iau Iphone 4G pe alb?\dancing

| adi4ever a răspuns:

Am doua telefoane:
Lg Kp 500 Cookie si un Samsung S3500 si da sunt super multumit de ele

| Veve :X a răspuns:

Sagem my 501 - delocc! camera fix pix; muzica hai ca merge; memorie slaba rolling eyes dar mi-a promis tati ca imi cumpara altul :X doiar sunt fetita lui tati love struckbatting eyelashes;-"

| Lilik a răspuns:

Nokia si motorola. hmm...as vrea alt nokia happy

| .exe a răspuns:

Am un nokia n900 si un x6 tot de la nokia si sunt foarte multumit de ele happy

Răspuns utilizator avertizat
| Denisica a răspuns:

Am samsung corby-foarte multumita(multe aplicatii destepte, camera destul de buna, acces la internet foarte bine structurat, touchscreen care raspunde foarte bine la comenzi etc)
Nokia 6500 slide-multumita(poze excelente, doar o mica problema cu soft-ul, design super)
Nokia 2730-Multumita(memorie foarte buna, se aude excelent, doar ca butoanele se apasa cam greu-unele butoane)

| LoreEm a răspuns:

Lg ke970

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 7390
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-7390-1320
Il am de 2 ani si sunt foarte multumita. Face poze superbe si cu toate ca e cu clapa e ok.

si
Sony ericsson K700i
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-sony_ericsson-k700-101
multumita dar mie imi place mult softul de la Nokia
cu sony poti asculta muzica ca si la mp3, se aude foarte bine
pozele nu ies extraordinar, dar ok
problema e ca ma lasa bateria usor, cred ca trebuie schimbata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Corby de culoarea Romantic Pink. E misto iar la scoala sunt cea mai cool cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Nokia N900 de cateva luni si sunt foarte multumit de el, si un Vertu Signature S super.

| laugh a răspuns:

Samsung Corby. La inceput ma descurcam greu, dar acum, e super!

| kapetanos25 a răspuns:

Samsung J700si sunt multumit de el. Il am de 1 an jumate, dar la iarna o sa il schimb cami expira abinamentul.

| Bella_3622 a răspuns:

Eu am un samsung c3050... pot sa zic ca e bun, acult muzica, face poze destul de clare. Totusi as vrea altu. Da asta e.