| ChRoM a întrebat:

Voi ce telefon aveti, de cat timp si cat de multumit sunteti de el?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un HTC one M7, nu l as schimba decat cu M8, se misca f bine

| Jipa95 a răspuns:

Conteaza?

| RobertMoon a răspuns:

Am doua: Samsung galaxy grand prime de curand merge bine si un Galaxy s2 plus de 1 an si merge ca in prima zi.

| Vvistula a răspuns:

Note 3, de 3 luni si sunt multumit, dar cateodata am impresia ca se descarca bateria cam repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1310. da si inca cum.

| notefree a răspuns:

Nokia lumia 520, Allview x1 soul mini si am mai avut un ALLVIEW a4 duo care l-am spart

| iNowGSM a răspuns (pentru notefree):

Salutare,

Daca te intereseaza reparatia lui (inlocuire touchscreen) poti apela la iNowGSM.ro.

Aici este link-ul direct catre produs: http://www.inowgsm.ro/......4-duo.html

| notefree a răspuns:

Inowgsm mersi

| ChRoM explică:

Vreau sa imi iau un telefon si vreau sa stiu si parerea altora

| oBanană a răspuns:

Am Samsung Galaxy s4.
Îl am de un an și jumătate în cap. Merge ca uns, merge internetul, rulează orice aplicație, merge repede. Am avut acum aproape un an o problemă cu bateria: s-a umflat și se descărca foarte repede, dar apoi i-am schimbat-o cu una nouă, iar de atunci nu am mai avut nicio problemă!

| MediaMaxRO a răspuns:

Sunt irelevante aceste raspunsuri pentru ce vrei tu. Ar fi mai util sa ne spui ce pret ai dori sa platesti pentru un telefon, eventual ce marci te-ar interesa, apoi poti primi raspunsuri mult mai exacte.

| PauAlexandru a răspuns:

Iphone și îl am de vreun an și sunt foarte mulțumit de el pentru vârsta mea

| Sava_Florin-Adrian_2000 a răspuns:

Am iPhone 6 din Noiembrie si merge perfect, nu se îndoaie cum spun unii!