| pinky_2290 a întrebat:

Ce tip de temperament ai? Sangvin, coleric, flegmatic sau melancolic? Care sunt calitatile si defectele pe care le ai astfel incat sa ai acel tip de temperament?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Flegmatic.Am anumite fixatii:haine ordonate pe culori, curatenie luna, intotdeauna asez pe banca stiloul, creionul si rigla mereu in aceeasi ordinelaughingImi urmaresc interesul.Imi place sa ma joc cu aparantele, sa vad reactiile oamenilor in situatii bizare si ceva din melancolic, imi place singuratatea si peisajele moarte

| Corina a răspuns:

Http://www.aimee.ro/......lalti.html
Eu personal, cred ca am putin din toate.

| saymoon a răspuns:

Melancolica si colerica (doar putin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt combinatia dintre melancolic si flegmatic: sensibila, perfectionista, uneori ordonata, timida, introvertita, susceptibila.