| Alin015 a întrebat:

Ce tratament este cel mai bun pentru acnee?

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Nu stiu daca este cel mai bun, dar mie asta mi-a recomandat dermatologul->Zynerit[lichid], Skinoren[crema] si Azitrox[pastile]...indicat ar fi sa le folosesti pe toate ca sa dea rezultate in cel mult o luna, dar daca nu ai posibilitate, poti incerca doar Zynerit pentru inceputhappy

2 răspunsuri:
| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

Otet + sare de lamaie. Bafta!

| oanadeyu a răspuns:

Buna pentru acnee am ceva f simplu la mine functioneaza si sunt sigura k ai in casa :oua, ulei de masline si miere... iei albusul de ou il bati f bine apoi pui mierea apoi uleiul amesteci apoi cu o pesnsula dau pe suprafata cu acnee ti 20 de min apoi clateti cu apa si gata ia scapat de acnee