| missmalinutza2010 a întrebat:

Cine stie un tratament pentru acnee? fundy

Răspuns Câştigător
| Hăgiul a răspuns:

Să-ţi spun cum a mers la mine.

1. Te speli cu săpun bine pe toată faţa (nu contează dacă doar o parte este acoperită cu acnee)
2. Prepari o cremă din banane (le iei de la magazin şi le storci într-un bol, făcând o cremă. De notat că bananele ar trebui să fie coapte.) şi o aplici pe faţă, stai câteva ore liniştită şi după o dai jos.
3. Aplici de câteva ori tratamentul acesta şi nu le mai spargi.
4. Nu-ţi pierde speranţa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| suscitaresubjugaintermitent a răspuns:

Daca vrei sa scapi cat mai repede de acnee utilizeaza lotiunea cu busuioc marca Cosmetic Plant.Este foarte buna si nu iti afecteaza tenul.Iti garantez 100%. Este foarte eficienta. Daca ai vreo dilema contacteaza-ma

| mili39 a răspuns:

Acneea e ceva normal, incearca sa nu te mai atingi pe fata, spala-te cu sapun, si consulta un doctor pentru un tratament ca sa nu-ti ramana urme...succes