| capsunica_8366 a întrebat:

Ce trebuie sa fac un baiat pentru a demonstar unei fete ca chiar o plae? please.

4 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Sa-i spuna. Pare mai usor de zi decat de facut tocmai de aceea ar fi o dovadata ca tine mai mult la tine decat la propiul sau orgoliu care poate fi ranit printr-un refuz. happy

| Genuitoarea a răspuns:

Sa ii ia apararea mereu, sa o respekte, sa ii spuna ca e speciala si chiar sa ii ofere un trandafir/cadou ceva simbolic ce va vorbi de la sinewinking

| Kata_1646 a răspuns:

Pai il poti pune pe o sau un prieten comun sa o intrebe daca si ei ii place de tine daca zice ca da te poti duce tu la ea si sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine daca zice nu o poti face sa ii placa de tine.depinde cum te comporti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie mai bun cu ea si sa ii spuna in fata, daca e timid sa o ia asa din gluma ca un joc, si in timp chiar va fi cu ea