| maria344556 a întrebat:

acum 2 seri eeram cu o fata si niste baieti pe drum cand deodata un baiat ma ia pe sus si a alergat cu mine vreo 4/5 metri, chiar daca pana atunci nu am mai vorbit niciodata, si inca nu am vorbit pana la momentul actual asta inseamna ca ma place? Ar putea exista ceva intre noi

P.S. acel baiat are 19 ani iar eu 14 si cel mai bun prieten al lui mi-a spus ca ma plae, el da adoruri pe Facebook la mai multe fete si comm.uri, sincer nu mai stiu nimic

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Da, este posibil 100% sa te placa! posibil sa dea ador pe FB la mai multe fete pentru ca asa isi incearca norocul cu mai multe!

| Zurelin a răspuns:

Daca nici nu te cunoaste cum sa te placa? doar fizic, atunci stii ce vrea de la tine, vorbeste cu el dar ai grija, diferenta mare de varsta, adica totusi ganditi diferit