| denysu123 a întrebat:

Pentru fete. ce trebuie sa aiba, si cum trebuie se fie nu baiat

3 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Pai trebuie sa se comporte dragut adica,sa nu injure la fiecare pas,sa tina la o fata,sa o invite undeva in oras la un suc sau la un film,(cred ca din asta ai pus intrebare),sa o inteleaga daca il refuza pentru prietenele ei ca asta nu inseamna ca il insala sau ca nu-l iubeste ci ca vrea sa stea si cu ele.
Ar trebuii sa se imbrace destul de bine,nici obsedat de moda ca apoi e femininlaughingDar,nu stiu sa arate bine cand se uita in oglindawinking.Sa fie intelegator, sa ii faca cadouri iubitei fara nici o importanta ce zi e, sa fie glumet.Adica okkkkkkkkkkkkkk.laughing

| oanaade a răspuns:

Pai un baiat trebuie sa fie iubitor, sa te iubeasa, sa vorbeasaca mereu cu tine chiar daca nu are timp, sa te sune, sa iti trimita sms-uri etc. Un baiat nu trebuie sa te insele, sa nu te evite, sa nu o faca pe desteptu etc.

| WhiteStorm a răspuns:

Depinde in functie de fata! Fiecare fata are alte preferinte la baieti, la altele le plac inteligenti la altele cu muschi fiecare fata are gusturile sale.