| Erika:) a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti ca sa cuceresti un baiat? please help. fundita!happy

Răspuns Câştigător
| ladygaga_9914 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa stii daca si lui ii place de tine ca daca nu`i place degeaba incerci sa-l cuceresti

mai intai flirtezi cu el, ii zambesti. daca iti e prieten bun il poti invita in oras la un suc (bineinteless si cu alti prieteni)
bati apropouri, ii faci complimente ( daca esti mai ambitioasa) si daca te place si el fii sigura ca si el va bate apropouri si va face complimente pentru tine
daca faci toate astea si te place si el, probabil te va intreba daca vrei sa fii prietena lui

winking

6 răspunsuri:
| bkmad a răspuns:

Fi tu insati

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_8560 a răspuns:

Spune-i ca te culci cu el si gata! Mare chestie

| nufar a răspuns:

Parerea mea este sa te porti normal, daca cineva vede ceva ce il atrage la tine, o sa vina singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca suna a cliseu... dar fii cat mai naturala. Fara artificii, dace e sa te placa o sa te placa exact asa cum esti. Sa fii deschisa! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iii zici hai sa ne ****