| selesta a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca un baiat sa te placa tare. urgent plizz?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mai, n-are cum. Daca el nu te place, asa din adins, n-ai cum sa-l faci pe el sa te placa. Poate doar sa te unduiesti pe langa el.alta solutie nu prea vad. straight face [scuze pentru "incurajare"]

107 răspunsuri:
| maya_1276 a răspuns:

Fii cat mai naturala...si mai feminina... iar daca nu te place...nu'i nimic... tu esti frumoasa ...si poti sa iti gasesti pe cineva care sa te placa si sa te iubeasca cu adevarat...succes

| Frogie a răspuns:

Fii tu insuti....restul ...vine de la sine...tongue

| nimeni_8136 a răspuns:

Sa te prefaci / sa spui numai ce vrea sa auda cand vrea sa auda /. si ar mai fi, numai ca nu te sfatuiesc sa faci asta straight face poate te va place dar apoi isi va da seama ca u nu esti asa si k te.ai 'jucat' pur si simplu. propun sa ii spui tot in fata repede si cu incredere si va conta mai mult. succes

| maria_7991 a răspuns:

Ar trebui, sa fii mereu in jurul lui, sa il privesti.sa fii atent cu el...sa ajungetzi la o relatie de durata, in xare sa-l faci sa te iubeascalove struck

| maria_7991 a răspuns:

Sa fii mai mereu in jurul lui...sa il privesti insistent, apoi ii faci pe plac[nu chiar tot]
sh trebuie sa fii pe placul lui, ca daca n esti. n-ai ce facewinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa-ti desfaci sutienul, daca vrei foarte repede sa te placa...

| just.for.you a răspuns:

Ignoral cateva zile si sigur iasa cevalaughing

| aneta a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti, dar fa-l sa-si dea seama putin ca il placi.

| Silvia a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa ii spui...pentru k oricum isi va da seama singur si va fi mai greu dupa aia...winking

| Lorenyk a răspuns:

Ca sa faci pe cineva sa te placa, trebuie sa fi tu insati, cat mai naturala, iar daca nu te place asa cum esti, nu ai cum sa-l faci sa te placa, pentru ca ar insemna sa schimbi cate ceva la tine, astfel incat sa ii placa lui si ar insemna ca el nu te place pe tine, ci ii place ceea ce incerci tu sa pari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi optimista cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreai foarte mult, convingel sa te placa.si k no sa dea gres alegerii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cool, sa ai aceleasi pasiuni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune-i o groaza de intrebari legate de el. Cand privirile voastre se intalnesc zambestei daca iti raspunde esti pe drumul ce bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost indragostita de un baiat si m-am aranjat pentru el.
Dar fara speranta.Si-a gasit pe altcineva si am fost ingrozita!
sadItidai seama ce trista am fost dar o sa trec peste asta si totul va reveni la normal.Nu trebuie sa faci totul pentru el.Doar sa fi naturala sa fi prietenoasa si in primul rand sa iti arati adevarata personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu sa fii tu insatzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata ce poti fii cool in stil fii pe plakul lui afla multa informatie despre el despre ce ar dori sa auda baietii iubesc totul sa fie pe neprins de veste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cunosc un baiat si il iubesc dar el cred ca are o alta fata ce trebuie sa fac, dar cu cred ca si el maiubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti cu cineva trebuie sal saruti repede alfel o sa creada ca nu-l placi.am patit-o crede-ma apoi ne-am sarutat si de 2 ani suntem impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cunosc un baiat, dar stie ca-l plac si el m-a placut mai demult da acum nu cred, ce sa fac? plss raspundeti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu i arata ca il iubesti!:o. sau ca il placi.winking fi mai aproape de el... incerca sa il atragi la tine:* ce sa zic succesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti intr"o relatie cu el trebuie sa fi indiferenta daca nu fi cat mai naturala si cat mai dulce siii mai ales trebuie sa pari o fata cuminte
...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai mare si tare cu cea ce porti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci fi atenta aici te sfatuiesk f bine eu am avut un prieten si tineam mult la el si ink tin. j ma gandeam ca suntem perfektzi impreuna si ink cred asta dar i-am spus ca vreau sa ne desp si am facut o mare greseala acum el nu ma mai place absolut deloc si se poarta ciudat sti care e faza eu l-am plictisit acum nu trebuie sa fi tu insati. raspunsul la intrebarea ta il sti! doar gandeshtete fi PROVOCATOARE...ignora-l...si poartete urat cu el asta il va atrage stiu sigur! succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii da atentie multa si incearca sa il ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data te uiti in ochi lui si zambesti apoi nu ilbagi in seama. Crede-ma functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...intr-o relatie trebuie sa simtiti ceva unu pentru celalalt, daca el nu te place sau nu simte nimic pentru tine...nu prea ai ce sa faci.Inceark sa fii naturala, adica sa nu-l minti despre tine.SUCCES:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa te placa un baiat trebuie sa stai mult pe langa el si sa te comporti normala. Daca nu reusesti sunt covinsa ca o sa gasesti un baiat care sa te placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca baiatul cad te place iti dai seama privindute sau cum te baga inseama.