| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa te placa un baiat?

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ăăă, îl seduci.

| Latinmoon a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa fi tu inasati!winking
Daca te place te va place cum esti tu cu adevarat, pss nu te preface ca esti cine nu esti pentru ca va iesi nasol crede-ma si eu am facut asta odata cu un tip acum nu mai vorbim.
Good luck! :*love struck

| gingergirl1 a răspuns:

Sa vorbiti mult,sa stai in preajma lui, arata-te interesata de ce ii place lui, zambeste-i, razi la glumele lui! etc
Hai, ca nu e asa de greu!
Succes! happy

| JiTerra a răspuns:

Sa te dezbraci! sau sa ai forme..ca in ziua de azi numa asta cauta :] [cu mici exceptii, desigur]

| D3X73R a răspuns:

Du-te la vrajitoare, magie neagrasmug chestii trestii! Glumesclaughing.Pai fii tu insati si arata-i ca-l placi.Nu poti sa faci un baiat sa te placa daca el nu simte nimic pentru tine!

| papusica987 a răspuns (pentru D3X73R):

Cata dreptate ai...

| D3X73R a răspuns (pentru papusica987):

Stiu,intotdeauna am dreptatelaughing B|

| CapitanulEvident a răspuns:

Sa fii tu insuti si sa-i arati ce calitati morale ai. Asta apreciaza cel mai mult baietii!