| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ati dori cel mai mult ca si cadou de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult mi-as dori sa fie o sarbatoare calda. Cel mai frumos cadou ar fi sa vad ca este pace, intelegere si bucurie in casa.

17 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Imi doream pe cineva sa ma inteleaga... dar cred ca am gasitwinking

| Paris a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, o masina, o vila, o piscina, un iubit care sa fie ca un catelus si carduri pline cu bani laughing

| madalicious a răspuns:

Sa nu mai fiu asa indiferenta la tot ce se intampla in jur si cu iubitul meu... daca il mai pot numi asastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca anumiti muncitori dintr-o anumita tara care nu este aceea in care locuiesc sa nu mai fie asa de lenesi. Poate as avea o sansa sa-mi petrec o noapte intr-o casa pe care am cumparat-o si care-i in santier de 1 an si jumatate. As dormi si pe o saltea. Si cand ma gandesc ca mai e un etaj de refacut... Mai vorbim peste 2 ani. Sa nu uitati sa ma intrebati...

| Brigitta a răspuns:

O masina... si de ce nu, cate una pentru toata lumea big grin

| miha_3376 a răspuns:

De Craciun imi doresc sa fiu alaturi de cei dragi iar ca si cadouthinking sanatate si multa iubirehee hee

| StaRmAgiC a răspuns:

Sa fiu iubita si sa iubesc. Iar prin asta se naste fericireabig grin

Deci vreau sa fiu fericitabig grin

| dadaaaaa a răspuns:

Imi doresc sa fiu fericita si sanatoase alaturi de cei dragi.si pe langa asta daca se poate ca Mosu` sa arunce si la mine pe horn un telefon pentru ca actualu l`am spart azi big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Casa plina - toata familia adunata in jurul bradului, si suntem destui...

| Lora_6439 a răspuns:

Multa iubire.

| simi02 a răspuns:

Eu imi doresc sa castig la Loto big grin. dar cred ca asta nu se poate, asa ca imi doresc acelasi lucru ca si toti.Sanatate si fericire!

| AndreeaaDewww a răspuns:

Oplaca de skate noua, ooohda!

| Ingerash_9146 a răspuns:

Multe, bine hai in afara de sanatate, bucurie, etc., un telefon nou, mp4, lista e mai lungaoh go on.

| buburuza_2933 a răspuns:

Fericire in primul rind pentru toata familia mea happy multa multa iubire si daca se poate si o masina la desert happy ei cit acolo big grinbig grinbig grinbig grin

| Larette a răspuns:

Un caine husky laughing.

| Chocolate a răspuns:

O excursie la Parislaughing.

| Chocolate a răspuns:

Sau un Craciun perfect in familiesad, ...cam rar asa cevasad