| Dan a întrebat:

Ce cadou ati dori sa primiti de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Prezenta celor dragi in preajma mea. Ma refer atat la familie, cat si la prieteni. E cel mai frumos cadou pe care-l pot avea si ma pot bucura. Restul nu mai conteaza.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As dori sa primesc ceva frumos de la persoana iubita.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sanatate si fericire pentru mine si pentru toti cei la care tinlove struck

| Barajag a răspuns:

Cel mai mare cadou pentru mine e acela sa-mi revad cat mai repede copilasul si familia la care tin foarte mult si nu in ultimul rand sa fiu sanatoasa ca restul le voi putea avea si pe parcurs.Pa!

| Gregory a răspuns:

Salut! Păi deja cred că l-am primit. Sunt alături de persoanele dragi mie. Singurul lucru care mi-l mai doresc este să fiu cât mai aproape Dumnezeu, să fac cât mai multe lucruri bune, să avem cu toţii un an mai bun şi să se îndrepte această lume, cu voia Lui! Sărbători fercite presărate cu binecuvântări. happy

| Butsilee a răspuns:

Sanatate si intelegere famiiei mele si mie sigh

| Aliyaa a răspuns:

Nu mi doresc nimic de Craciun!

| elenahd a răspuns:

Cadoul pe care mi-l doresc eu de Craciun este : "Imi doresc ca Dumnezeu sa-mi dea sanatate tot timpul anului urmator ca doar daca El imi da sanatate voi pute munci pentru a avea o viata decenta si sa imi pot permite orice fel de cadou imi doresc (vorbesc de cadourile materiale). Iti doresc si tie multa sanatate si tot ceea ce intelegi tu prin cuvantul Fericire cu ocazia sarbatorilor de iarna.La multi ani!

| matura a răspuns:

Mie imi plac dulciurile si cafeaua.Sunt preferatele mele.Imi doresc o prajitura simpla, dar gustoasa si o cafea de calitate si cu aroma naturala.
Craciun fericit, tuturor!