| TheBass a întrebat:

Ce ziceti de facebook > e o organizatie de spionaj?

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Depinde din ce unghi e privit acest site de socialiare. Mie mi se pare a fi o pierdere de timp, care da, recunosc! creeaza dependenta! Desi ar trebui sa fie un site de socializare, multa lume il confunda si crede ca se afla pe un site porno!
Referitor la ce ai spus, cu site de spionaj! Da, este! Multe firme inainte sa faca anagazi le viziteaza profilul candidatiilor. Sa nu vorbim in viata de zi cu zi, unde profilul iti este vizitat de persoanele pe care le urasti asteptand sa vada unde mergi, cu cine, care iti urmaresc orice postare, asteptand sa faci un pas gresit!

2 răspunsuri:
| 5a a răspuns (pentru alina58):

Bine punctat, meriti funda!

| Чернобыль a răspuns:

DA,ne spioneaza!