| kenNNzorFTW a întrebat:

Help. Cum sterg un cont de facebook ziceti-mi cum.

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Dai click pe săgeţica aia din dreapta sus.->Setările contului->Apoi în stânga ai Securitate-> Ultima opţiune "Dezactivează Cont"winking Succes.

8 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Sus, la sagetica-setarile contului-securitate(in stanga)-dezactivare cont

| sergiu2 a răspuns:

Da-mi te rog funda te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog rog

| Edw08 a răspuns (pentru sergiu2):

Sugeane-ai. fundele.winking Cersetorule.

| kenNNzorFTW explică (pentru sergiu2):

Pentru ce sa iti dau funda? nu ai dat niciun raspuns.

| Julyett a răspuns:

Setari cont-securitate-dezactivati cont.

| pίTίк a răspuns:

Setarile contului-securitate-dezactivati contul