| Lettie a întrebat:

Ceao! Am si eu o intrebare...

Se poate anula o sarcina pe sims 2? Stiti voi ca un fel de avort...sau sa fac cumva sa piarda sau ceva de genul asta...sau daca se poate sa iasa gemeni si inca ceva: la mine nu merge codul max motives(pentru a niu mai avea nevoie sa manace sau sa doarma sau sa mearga la toaleta)daca imi puteti spune dc sau sa imi dati un alt cod care sa mearga:d

Clar ca dau funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

3 răspunsuri:
| BubuuLinna a răspuns:

Nu se poate face asa ceva in sims doar daca tot nu vrei nu salvezi jocu si dupa aia o iei de la capat.eu am o parola in care cand femeia e insarcinata faci parola sa ai gemeni : o fata si un baiat, 2 fete sau 2 baieti! aoleu e suuper :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti avea gemeni! Eu am avut! De anulat sarcina nu poti! Nici n-am auzit de codul " max motives " si daca nu iti merge inseamna ca deloc nu merge, la nimeni! Este un cod care primesti 50, 000 $! Cred ca il stii " motherlode " si il poti incerca de cate ori doresti!
Inainte de a baga codul trebuie sa tii apasat pe Shift+Ctrl+C... Deci tii apasat pe acestea trei si iti va aparea o bara sus. Acolo scrii " motherlode ".

Hristos a Inviat! Numai bine,
xXxDeeaxXx

| Sandocika a răspuns:

Deci da, cum s-a spus si anterior, tii apasat pe Shift+Ctrl+C, dupa ce apare bara sus, scrii codul impeuna, adica : " maxmotives" si totul va fi ok.