| FrozenRose_7553 a întrebat:

Ce coduri stiti la sims 3? Stiti cumva vreun cod ca sa nu mai fie nevoie sa dorm sau ceva in genu asta? Sau sa ii fac fericiti? Codurile gen "make happy" sau "max motives" am incercat si nu merg.

2 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
motherlode este parola pentru 50. 000 $ si kaching pentru 1000
Restul nu le stiu!;]

Bafta!

| THC26 a răspuns:

În timpul jocului, apasati Control+Shift+C, apoi introduceti urmatoarele coduri pe care le validati cu Enter:
kaching -Adaugi 1. 000 $
motherlode -Adaugi 50. 000 $
fullscreen on/off -Pui jocul pe Full Screen sau în Window
enableLlamas on/off -Trimiti mesajul „Llamas enabled"
jokePlease - Scrii o poanta în consola
fps on/off - Afiseaza numarul de frames per second
testingcheatsenabled true -Intri în modul cheat pe un sim cu Shift + Click
shazaam - adaugi 2. 500 puncte de satisfactie Simului activ
set age [numarul] - Setezi vârsta Simului
set career [cariera/nivel] -Dai Simului selectat o cariera
make me know everyone -Simul selectat îi cunoaste pe toti ceilalti Sims. Sper ca te-am ajutat dai fundita? PLZ?