| dede_7766 a întrebat:

Ceau! am o problema: imi place de un baiat de cateva luni, el a aflat de la o fara rea acum 2 luni. Mergem la petreceri impreuna, in pauza avem tangenta aproape tot timpul.Eu il cam ignor pentru ca daca nu o fac as parea o proasta disperata (imi place de el de mor). El ii putin cam timid-nu pare.Il surprind ca se uita la mine, prietenele mele imi spun in pauze "nu te intoarce ca iar se holbeaza ala la tine". De cateva saptamani am refuzat fff multi baieti, pentru ca la cine nu trebuie tot la aia le place de mine. Marti o sa fiu de serviciu pe scoala si as vrea sa-i fac ceva gen: colegu cu care sunt de serviciu sa-i arunce ceva de-al meu in fata si sa vad daca il ridica sau chestii din astea. Si luni ii pot face ceva dar sunt in lipsa de idei. P. S Nu o sa ma duc la el sa vb cu el pentru ca nu pot.De obicei chiar am tupeu dar in faza asta NU.

Ajutati-ma va rog cu niste idei de ce sa-i fac sau cu nu stiu... orice. Si parerile sunt foarte bune. Multumesc!

1 răspuns:
| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Vorbeste cu o prietena de a lui si de a tawinking sa-i zica parerea lui despre tine si daca ea ati zice ca lui ai place de tine
te duci frumos la el si incepi sa vorbesti cu el ca nu`i mare lucruwinking
el o sa-ti ceara nr de tel si poate ajungeti sa va kombinatihappy
incearca ideea asta! :X