| powerillusion a întrebat:

Salut TPU,am si eu o intrebare. Spre exemplu,eu cunosc o fata de care imi place,si trebuia sa mergem la ceva de genul unei petreceri,si dintre toti care au invitat-o ea i-a refuzat si m-a ales pe mine, asta inseamna ceva? happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa te accepte pe tine,dintre toti,inseamna ca alaturi de tine ii face placere sa mearga,te simpatizeaza clar si ii placi.
Daca simpatiza un alt baiat,il accepta pe el, nu pe tine.
Tu n-ai invitat-o pe ea, dintre toate, pentru ca o placi?
Ei, si ea te-a acceptat pe tine, din acelasi motiv!

| neutrino a răspuns:

Se pare ca tu esti cea mai buna varianta pe care ea le-a avut, dar este si timpul ca tu sa fii in stare sa stii ce faci cu aceasta sansa.

| Monstrulet333 a răspuns:

Poate insemna :
1. Te place
2. Dintre toti baietii care au invitat-o cu tine se simte ok si se intelege mai bine... Acum nu stiu daca ea te place ca baiat sau ca un amic happy Vezi si tu cum se comporta cu tine si iti vei da seama incurand daca te place :*. Pace & Love