| Ludacriss a întrebat:

Dau funda pentru un ajutor pe masura
sunt clasa a 10-a... suntem 8 baieti si 12 fete in clasa.

este o fata tare draguta (eu o vad cea mai draguta) care, de la un timp, se tot uita la mine.
in ore se uita la mine, in pauze se uita la mine... nu se holbeaza, doar se uita cateva secunde in tacere (putin si f. des) si o surprind mereu. nu zice nimic.

si stiti voi, este privirea aceea "imi place", doar ca ea nu recunoaste, se comporta ca si cum nu m-ar cunoaste. ea este cuminte de felul ei, sociabila, e ok fata.

am incercat sa o scot in oras dar eu ma duc in club, ea se duce sa bea un suc cu prietenii... FAIL!

azi a incercat sa vorbeasca cu mine si s-a intimifustacit... incepuse o discutie si s-a facut ca pleaca. si chiar a plecat la magazin! OMG!

e ceva gen inceputul romanului Maitreyi...
am o prietena dar nu prea mai simt nimic pentru ea. mi-a atras atentia fata aceasta si nu stiu sigur ce sa fac

voi ce parere aveti?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

In primul rand termina relatia cu prietena aia a ta oh go on. N'are rost te'ai gandit ca poate d'asta nu vrea sa iasa cu tine Crede ca esti genu d baiat sa isi bata joc d Fete. Te place e ceva ce ar obsv orice prost. Invito odata dar ar vrea sa vina p'afara sa va plimbati si multe mai spre inserate intreab-o daca nu se plictiseste daca ii e frig si asa fa'o sa se simt apreciata si frumoasa :* Iesi cu ea prin pauze si multe cateodata sa fi mai app d ea interabo de o tema sa te ajute la o problema ceva whistling nhaa :d si asa ai grija ce faci si baftabig hug Funditapuppy dog eyes?:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Omule, daca nu mai simti nimic pentru gagica ta termini relatia si te dai la asta, vezi sa nu cazi de fraier poate vrea sa te manipuleze colega de clasa si apoi sa iti zica gata pana aici.

| Crisu a răspuns:

Buna! In primul rand ar trebui sa te desparti de prietena ta, iar in al 2-lea rand ar trebui sa vorbesti cu aceasta fata, care se pare ca te place. happy

| Maria123 a răspuns:

Parerea mea e ii place de tine,cel putin asa pare,doar ca e chiar timida si ar trebui tu sa faci primul pas daca te decizi ca vrei, desigur! De exemplu mai bine o inviti la suc cu tine, decat s-o chemi in club.