| Deniiiiiiiiii15 a întrebat:

Cei care sunt la liceu. la profilul stiinte-sociale. Pe ce materii se bazeaza? Adica ce faci acolo. ce poti iesi? Fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Si eu vreau sa intru la stiinte sociale. happy Eu o sa dau la intrare si un examen scris la engleza scris si oral, liceul fiind pe bilingv engleza. Am inteles ca se face romana, latina, engleza, istorie chestii de uman, matematica fizica chimie mai usor. De iesit nu stiu ce poti iesi, oricum acum doar cu liceul nu iesi nimic.big grin Succes!