| anonim_4396 a întrebat:

La profilul Stiinte sociale pe ce materii se bazeaza si din ce dai bac?

Răspuns Câştigător
| DeNySoOk a răspuns:

Hey...si eu vreau sa intru la stiinte sociale ...nu mai stiu din ce materii dai la bac dar stiu ca se bazeaza pe psihologie, economie, logica.

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Se bazeaza pe materii cum ar fi romana,istoria, geografia, engleza.bacu se da din rlb romana, engleza si geografie sau istorie. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bye

| ღAndreღ a răspuns:

Istorie in special

| lAaAl a răspuns:

Pai.se da teza la logica romana istorie/geografie sh o limba straina.in loc sa dai bacul(m2) la mate.alegi intre is sh geografie