| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca canta mai bine? Miley Cyrus sau Selena Gomez. Mie imi place cel mai mult Miley Cyrus dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| bluesky_5480 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine decat Selena Gomez, miley dupa parerea mea e mult mai talentata, chiar are o voce mai buna, cat despre Selena Gomez stiu ca e doar actrita nu si cantareata...miley e mai plina de fite dar are si de ce>>)

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, categoric!

| Kyky a răspuns:

Ah. asta e simplu: Nici una... nici alta. happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu am aceas parere.Miley canta mai binewinking

| eliza a răspuns:

Cred ca Mylei. ea canta foarte frumos!

| Mo a răspuns:

Miley Cirus este mult mai cunoscuta si apreciata decat Selena Gomez!

| andreea_8479 a răspuns:

Daca selena aparea la tv si in presa la fel d multe ori k sh miley at poate era la fel d cunoscuta...eu un anul stiu prea multe dsp ea

dar...am auzit melodi atat de la selena cat sh de la miley(asculta sora ea mai mica...este fan)si eu spun ca fiecare dintre ele are cv...care atrage publicul.parerile sunt impartite...

| knnight a răspuns:

Miley, pe cealalta nu o stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus canta mai bine

| alexandratudor15 a răspuns:

Nu le pot compara, Miley este in primul rand cantareata si actrita mai nou... iar Selena este actrita si printre astea ea mai si canta mai ales pentru filmul in care joaca asa ca nu le pot compara dupa mine ambele sunt la fel de talentate si fiecare are farmecu ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e imi lace cel si cel mai mult de Miley Cyrus, deoarece este cu o suta de ori mai frumoasa decat Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine cred ca, canta Miley Cyrus! E vedeta mea pop preferata!
E super tare! Imi place fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

| alexandratudor15 a răspuns:

Miley nu are fite! draga blusky nu o cunosti de loc!

| maryana5 a răspuns:

Miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare mai de treaba selena gomez pentru ca ea e mai rebela si asa sunt si eu pe cat hana se imbraca de obicei de ocazie

| onny_3288 a răspuns:

Dintre cele doua fete mie imi place mai mult miley dar sincera sa fiu muzica selenei gomez nu o prea ascult

| Stefan_4165 a răspuns:

Mylei cyrus

| ICanLoveYou a răspuns:

Mie imi place mai mult Miley pentru ca ea canta mai bine ca Selena dar si de Selena imi place ca actrita dar Miley e mai plina de viata si mai draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley normal

| missmiley16 a răspuns:

Miley Cyrus normal:XXX e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt andreea! miley cyrus este actrita mea si cantareata mea faforita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca canta? rolling on the floor
Puteai pune intrebarea care canta. dar no laughing
Miley intr-adevar canta mai bine.
Dar si Selena are voce buna, Selena este la inceput.
Sa nu credeti ca daca in Hannah Montana de pe Jetix Selena a fost rea asa ii si in realitate laughing
Nu e asa. Si Selena este ca Miley, numai Ca miley a fost implicata in mai multe discutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ce sa mai spun. am vazut pe miley cyrus\hanna montana la TV.laughing cand m-am uitat cu fratemiu sincer... nu stiu am vazut fix episodu cu miley si selena aia. mie nu stiu imi place mai mult miley mi se pare ca, canta mai bine... nu stiu si pararea voastra... si imi si place de ea.big grin

| maddy09 a răspuns:

Dupa pererea mea MILEY. Nu sunt fan al niciuneia, dar totusi imi place cum canta Miley mai mult decat Selena. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O miley e cea mai tare ...si canta de 100 de X mai bine ca selena gomez ...miley chiar daca e cantareata e si actrita nuss ce sa spun dar miley e plina de viata si draguta si imi place stilul ei e cool...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mult mai draguta si canta mut mai bine decat Miley.Chestia e ca Selena e de abia la inceput. Mie nu imi place deoc de Miley... E urata rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal k miley canta mai bine. o iubesc :X:X:X:X:X:

| alexuzza a răspuns:

Imi lac amandoua

| www a răspuns:

Dracul canta mai bine ca amandoua.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus desigur