| cipailina a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Dar despre Selena Gomez? Cine credeti ca canta mai bine LIVE? ~fundita~

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Două fufe afoane care au ajuns unde sunt datorită banilor și pentru că sunt actrițe la Disney. Sunt total paralele cu muzica. Despre melodii, nici nu mai comentez. I love you, I want you, în fiecare melodie. Mai varză de atât nici că se putea.

Nici una din ele nu cântă bine Live. Sunt varză.

Baftă

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Antitalentehappy Mai bine Miley dar amandoua sunt distruse oh go on

| Afdsa a răspuns:

Alea nu se numesc "cântăreţe''! Sunt la fel ca şi Inna şi Alexandra Stan, nişte afone ce au ajuns să lanseze "melodii" peste noapte.Dar gusturile nu se discută, că a-şi avea destule de comentat...

| Ego a răspuns:

De cantat nu´mi place niciuna, dar mi se pare ca Selena are vocea mai frumoasa decat Miley.Miley vrea sa para mult mai mare decat e, aaand i don´t like Hanna Montanna :-&. Deci daca chiar trebuie sa aleg, raman cu Selena (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică, ele cântă? Nu mi-aș fi dat seama.

| cipailina explică:

Deacrod cu voi toti, doar ca eu cred ca Miley Cyrus canta mai bine live decat Selena Gomez.Atat!