| Anonim_7591 a întrebat:

Care dintre Miley Cyrus, Selena Gomez si Demi Lovato arata mai bine dupa parerea voastra? Argumentati:d

Răspuns Câştigător
| isabellle a răspuns:

Selena gomez, deoarece mi se pare cea mai copilă dintre toate, este destul de naturală şi este frumoasă şi prin felu ei de a fi. simpatică, amuzantă... etc.
Miley cyrus este... O DROGATĂ. a fostt ok o perioadă, foarte mediatizată oricum, dar a ajuns ce ajung toţi copii foarte faimoşi.
Demi Lovato la fel, în filme este fata inocentă, dar în realitate. ai văzut şi tu happy tot o drogată... dar ce vrei, când se adună atâta stres e normal. poate şi noi am reacţiona la fel.
tu ce părere ai?
fundă? puppy dog eyes