| LoveForShania a întrebat:

Cine credeti ca canta mai bine? Miley Cyrus sau Selena Gomez. Mie imi place cel mai mult Miley Cyrus dar vreau si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| bluesky_5480 a răspuns:

Miley Cyrus canta mult mai bine decat Selena Gomez, miley dupa parerea mea e mult mai talentata, chiar are o voce mai buna, cat despre Selena Gomez stiu ca e doar actrita nu si cantareata...miley e mai plina de fite dar are si de ce>>)

106 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu am aceas parere.Miley canta mai binewinking

| maryana5 a răspuns:

Miley!

| Butsilee a răspuns:

Miley e cea mai tare si in plus e talentata si e actrita de mica si cantareata la fel asa ca selena e zero pe langa miley...si oricum...nu are sanse selena...
In plus MILEY CANTA MAI BN muuuuult mai bine big grinbig grinbig grin dar isi schimba vocea de la un an la altul ...creste si ea ce...se dezvolta big grin asa se zice pe siteurile din U. S. A dar nu cred ca asta singura cauza din care fac haz de necaz astia ca are vocea falsaaaa si canta falsss nue adevarat! angryangryX

| Kyky a răspuns:

Ah. asta e simplu: Nici una... nici alta. happy

| andreea_8479 a răspuns:

Daca selena aparea la tv si in presa la fel d multe ori k sh miley at poate era la fel d cunoscuta...eu un anul stiu prea multe dsp ea

dar...am auzit melodi atat de la selena cat sh de la miley(asculta sora ea mai mica...este fan)si eu spun ca fiecare dintre ele are cv...care atrage publicul.parerile sunt impartite...

| Mo a răspuns:

Miley Cirus este mult mai cunoscuta si apreciata decat Selena Gomez!

| KimY a răspuns:

Mie imi place mai mult selly dar miley canta ma bine parca

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Selena logic... voi ati auzit-o macar pe Sel cantand live? Poi nu prea cred.Incetati cu Miley ca o sa fac infarct daca mai aud de ealaughing

| www a răspuns:

Dracul canta mai bine ca amandoua.straight face

| Teooo a răspuns:

Miley Cyrus dar imi place si de Selena.

| Avril:x a răspuns:

Pai cred ca Miley Cyrus...Selena nu mi se pare ca are o voce minunata dar este foarte frumoasabig grin...tongue

| Matzaa a răspuns:

Miley Cyrus.
Selena gomez e o intepata si o enervanta
Face mereu pe sefa si se da grozava
Si plus de asta, eu o ador pe Miley Cyrus love struck
Miley e plina de fite, dar stie ea de ce laughing

| smiley11231 a răspuns:

Sunt de acord cu bluesky... pana la urma Selena Gomez e mic copil fata de Miley

| poechce a răspuns:

Doamne mor, miley este o pustoaica plina de fite, dar nu vad de ce straight face ca a avut noroc pentru ca a fost inzestrata cu tupeu si voce?
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ICanLoveYou a răspuns:

Mie imi place mai mult Miley pentru ca ea canta mai bine ca Selena dar si de Selena imi place ca actrita dar Miley e mai plina de viata si mai draguta.

| knnight a răspuns:

Miley, pe cealalta nu o stiusad

| obarbiebruneta a răspuns:

Miley love strucklove strucklove struck... the best

| eliza a răspuns:

Cred ca Mylei. ea canta foarte frumos!

| Arii :x a răspuns:

Cum au zis majoritatea.Cred ca Miley Cyrus canta mai bine.

| Giuly_3112 a răspuns:

Miley Cyrus

| maddy09 a răspuns:

Dupa pererea mea MILEY. Nu sunt fan al niciuneia, dar totusi imi place cum canta Miley mai mult decat Selena. big grin

| alexandratudor15 a răspuns:

Nu le pot compara, Miley este in primul rand cantareata si actrita mai nou... iar Selena este actrita si printre astea ea mai si canta mai ales pentru filmul in care joaca asa ca nu le pot compara dupa mine ambele sunt la fel de talentate si fiecare are farmecu ei!

| alexandratudor15 a răspuns:

Miley nu are fite! draga blusky nu o cunosti de loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus canta mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e imi lace cel si cel mai mult de Miley Cyrus, deoarece este cu o suta de ori mai frumoasa decat Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine cred ca, canta Miley Cyrus! E vedeta mea pop preferata!
E super tare! Imi place fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus