| MarkEvans a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cand imi pot face cont pe PBE league of legends?(nu imi spuneti ca in primele 3 zile ale lunii ca am incercat si nu merge.)

1 răspuns:
| crimsoncriss a răspuns:

Http://community.pbe.leagueoflegends.com/......e-sign-ups Conform articolului asta. Nu mai poti face cont pe PBE decat cand au ei nevoie, iar conturile actuale vor fi anulate majoritatea. Si dupa ce iti faci cont nou va fi tot temporar. Urmand ca dupa testare sa se faca alte conturi. si tot asa.