| Andrei2023 a întrebat:

Recent am incercat sa imi fac un cont de league of legends, dar dupa ce dau creare cont imi da o eroare:sign up failed.Imi puteti spune de ce?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Inseamna ca ai gresit acolo tu ceva poate ai bagat un e mail gresit sau unul care are deja un cont de lol nu e de la ei e de la tine ai gresit ceva acolo fi atent cand le bagi

| Andrei2023 explică (pentru Bobby711):

Era deja folosit E-Mail, am folosit GMail, scuze ca a m raspuns asa tarziu dar nu prea am mai intrat pe TPUwinking

| Bobby711 a răspuns (pentru Andrei2023):

Stai calm stiu cum e la cat spam primesc ma mir ca pot tine pasul cu ce se intampla in jur de cele mai multe ori nici nu ma obosesc sa le citesc si ajung sa raspund mult prea tarziu laughing