| asdfggh a întrebat:

Cine poate sa-mi dee versurile in romana a mel halfway gone de la lifehouse :X fundita + vott:X plss help me:X

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

La jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei

Ai fost întotdeauna greu să deţină
Deci, du-te lasa, nu este uşor
Sunt agăţat pe rece, dar în creştere
În timp ce mintea mea este de a pleca

Vorbeşti, vorbeşti este ieftin
Dă-mi un cuvânt puteţi să vă păstraţi
"Pentru ca eu sunt plecat la jumătatea drumului, şi eu sunt pe drumul meu
Şi eu simt, simt, simti "acest mod

"Pentru că eşti la jumătatea drumului, dar nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
La jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei

Ai un picior afară pe uşă
Şi sufocare pe de altă parte
Întotdeauna cred că există ceva mai mult
Este chiar după colţ

Vorbeşti, vorbeşti este ieftin
Dă-mi un cuvânt puteţi să vă păstraţi
"Pentru ca eu sunt plecat la jumătatea drumului, şi eu sunt pe drumul meu
Şi eu simt, simt, simti "acest mod

"Pentru că eşti la jumătatea drumului, dar nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
Daca ma vrei, apoi eu sunt pe drumul meu
Şi eu simt, simt, eu simt acest fel

"Pentru că eşti la jumătatea drumului, dar nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
Sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
Acum am plecat la jumătatea drumului, am plecat la jumătatea distanţei

Nu lua prea mult timp, nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt pe drumul meu, dacă luaţi prea mult timp
"Pentru ca eu sunt plecat la jumătatea drumului, şi eu sunt pe drum
Şi eu simt, simt, eu simt acest fel

"Pentru că eşti la jumătatea drumului, dar nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
Daca ma vrei, apoi eu sunt pe drumul meu
Şi eu simt, simt, eu simt acest fel

"Pentru că eşti la jumătatea drumului, dar nu iau prea mult timp
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, am plecat la jumătatea distanţei
"Pentru ca eu sunt la jumătatea drumului plecat, eu sunt la jumătatea drumului"

astea cred ca sunthappy
da nu sunt sigura