| asdfggh a întrebat:

Cine poate sa imi dea versurile in romana a melodiei Higher -the saturdays
:X fundita :X plss help me:X

Răspuns Câştigător
| AnTiBioTic a răspuns:

Fac nimic,
Cauza apoi cel puţin im faci nimic in neregula.
Iar eu voi sta aici pe cont propriu
Şi opri telefonul meu,
Dacă nimicuri câştigat nimicuri câştigat
Şi tu poţi să le spui
Da, vă pot spune orice I dont eh grijă.
Apoi, dacă doriţi să-l joace cool
Apoi am primit veste pentru tine mai calde sa mai fierbinte stea în aici.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult
Aceasta este decizia mea
Şi ţineţi pe încurc cuvintele oh oh.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult cauza tine la curent pe impinge ca am nevoie de permisiunea de a fi audiate.
Im va ridica pentru a ridica-l mai mare, Im va ridica pentru a ridica-l mai mare.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult acest lucru este decesion meu
Şi ţineţi pe încurc cuvinte.
Primesc mai aproape, mai aproape.
M se deplasează în da şi cred că ştii.
Cauza M-am săturat de jocuri şi nu im gon "spune nici un nume, dar tu şi eu ştiu pe cine să vină.
Deci, vă pot spune, da puteţi să mergeţi mai departe şi trageţi-l drept.
Pentru ca eu sunt în acest rahat mine, şi nu am nevoie de ajutorul tău, voi face acest lucru o fac bine.
Versuri zilele de sambata - Superior
De pe http://www.versuri.ro

Asa ca atunci cand vorbesc ascult
Aceasta este decizia mea
Şi ţineţi pe încurc cuvintele oh oh.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult cauza tine la curent pe impinge ca am nevoie de permisiunea de a fi audiate.
Im va ridica pentru a ridica-l mai mare, Im va ridica pentru a ridica-l mai mare.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult acest lucru este decesion meu
Şi ţineţi pe încurc cuvinte.

Im va ridica să-l ridice (Când te duci mai mare, mă duc mai mari).
Im va ridica să-l ridice (Da, puteţi încerca să mă duc, dar mai mare)
Im va ridica să-l ridice (băiat Singurul lucru pe care il poti face este atât asculta asculta da).

Asa ca atunci cand vorbesc ascult acest lucru este decesion mea şi vă menţin pe încurc cuvinte.
Asa ca atunci cand vorbesc ascult cauza tine la curent pe impinge ca am nevoie de permisiunea de a fi audiate.
Im va ridica pentru a ridica-l mai mare, Im va ridica să-l ridice mai mari
Asa ca atunci cand vorbesc ascult acest lucru este decesion mea şi vă menţin pe încurc cuvinte.