| pink candy a întrebat:

Unde gasesc subtitrarea la School Gyrls?(romana sau engleza)PLS HELP MElove struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca pe www.subtitrari.exsto.ro . Aici gasesti toate subtitrarile aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR). :)
Bafta! ;)

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@pink candy, ma bucur, ca am putut sa-ti fiu de folos. Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| NothingPersonal a răspuns:

Www.subs.ro, www.titrari.ro de aici descarc eu (Sti cumva un site de unde pot lua filmul Odd girl out? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ai gasit-o?
pentru ca o vreau si eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.si eu vreau subtitrarea.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o vreau.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nai gasit-o ca o vreau si fff moultsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.esoft.in/download/subtitrare+romina+School.Gyrls.2009.html aici e subtitrarea...;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut filmul school gyrls
da de ce umblati dupa subtiirarea prmului film incepeti sa cautati subtitrarea filmului de craciun cu school gyrls

| pink candy explică:

Nu am gasit-o dar pe site-ul ala gasesti ff multe subtitrari folositoare...