| lulu_5589 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar mamei de 8 martie? plss help melove struck

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Eu sunt clasa a VI - a şi chiar acum câteva ore m`am întors de la cumpărături. Eu i-am cumpărat un gel de dus de lux şi un DVD cu filmul " Ruptura ", care e preferatul ei. DVD`ul a fost 24 de lei, iar gelul 11 lei. Scurt şi la obiect! happy

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Un buchet de flori, o esarfa, un parfum, niste cercei, bratara asta daca i place s poarte bijuterii, un ghivezi cu o floare, o lumanare parfumata de forme diferite, o manusa de bucatarie, o felicitare in care i scrii ceva dragut, o plimbare in aer liber daca e frumos afara mergeti la un suc, sau da...cum au zis si persoanele de mai sus...depinde si de bugetul tau, de obicei mamelor le plac mult florile baftawinking

| Stardust_8913 a răspuns:

Ceva făcut din inimă, la care ai pus suflet şi ai muncit. Consider ca ar fi cel mai bun cadou... cel putin eu de obicei îi pictez mereu ceva de 8 Martie

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Buna! nu trebuie sa ii cumperi ceva.creazzal tu si o sa ii placa mai mult fiindca e facut de tine, asa isi va da seama cat de mult o iubesti(eu una asa fac de cand ma stiu)