| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine stie un program cu care fac si eu gta san andreas sa mearga mai bine ca imi merge foarte greu eu am gta san andreas v2 real ce program trebuie ca sa il fac sa mearga mai bine? ca merge foarte greu.

3 răspunsuri:
| Stefan3D a răspuns:

Mai intai de cat ai place video?
Ex : NuME (nVIDIA), 1gb...

| cryc2000 a răspuns:

Si eu am patit al fel dar eu am placa de 256mb

| Danişor a răspuns:

De cat este placa video? si rami de cat sunt? du-te la proprietes dai rezolutia 640x480 (ce-a mai mica rezolutie) si trebuie sa dai si efectele la low. Poftim un link poate te ajuta.Si nu exista un program care sa faca gta sa mearga mai bine.http://www.youtube.com/watch?v=oD0pSS7AR0E (daca ai nelamuriri baga id-ul asta daniel_yo66@yahoo.com.O zi buna! Funda?◘